Hlavní strana

Z Nápověda zaklinac.cz

Přejít na: navigace, hledání
Vskutku, pravím vám, nyní nadchází věk meče a sekyry, věk vlčí. Nadchází čas Bílé Zimy a Bílého Světla, čas Šílenství a Nenávisti; Tedd Deireádh – Čas Konce. Svět zahyne v mrazu a neobrodí se, než východem nového slunce. Znovuzrodí se ze Starší Krve – Hen Ichaer, ze zasetého zrna. Ze zrna, které nevzejde, anobrž vyšlehne plamenem. Ess'tuath esse! Tak se staniž! Očekávejtež znamení! Jaká znamení to budou, ohlašuji vám: ponejprv zrudne země krví Aen Seidhe, krví Elfů.
O online hře zaklínač

Soubor:Zaklinac.png

Zaklínač je Česká webová hra, která se hraje pouze pomocí internetového prohlížeče a odehrává se ve světě polského mistra fantasy A.Sapkowského.

Ocitnete se v roli malého vládce území a postupně se propracujete na vyšší šlechtické, nebo vojenské hodnosti. Jedná se tedy o strategii, kde budete velet armádám jednotek a ovládat ekonomiku své provincie.

Hra je silně zaměřena na souboje mezi hráči. Nikde jinde si neužijete tolik soubojů, jako v této hře. Oceňuje zdařilé útoky slabších na silnější a naopak postihuje útoky silnějších hráčů na slabší.

Dostanete k dispozici celkem 6 unikátních jednotek, které při útoku budete přímo vést ( po vzoru PC hry Heroes of Might and Magic, nebo stolních šachů). Každá jednotka má své přednosti a slabiny. Budete muset chytře taktizovat a nakupovat jednotky podle jednotek protihráče. Při zdařilém útoku lze dobýt hráče i 2x silnější!

Ve hře je samozřejmě spousta dalších možností, jako budování ekonomiky, seskupování do kavalérii s jinými hráči, politika atd.

Nejcenější na hře je však silná komunita skalních hráčů, kteří Vám vždy ochotně pomohou.

Tak vzhůru do boje, nechť plameny sežehnou domy nepřátel a pokladnice se plní zlatem.
Novinky

Novinky ve světě wiki Zaklínač.cz:

  • 14. 04. 2010 - Spuštění nové nápovědy
  • 21. 03. 2010 - Založeny základní kategorie nápovědy
  • 15. 03. 2010 - Nový vzhled hlavní strany
  • 15. 03. 2010 - Dočasné logo
  • 05. 03. 2010 - Založení Wiki
Osobní nástroje